• Fotowoltaika

  FOTOWOLTAIKA

  Osoby zainteresowane własną elektrownią słoneczną zapraszamy do kontaktu.Mamy na swoim koncie setki zamontowanych instalacji fotowoltaicznych.

  WWW.DUTERM-ENERGY.PL nowa strona !!!!

  Nasza firma rozszerza działalność o montaĹź i sprzedaĹź instalacji fotowoltaicznych. Z tego powodu na dniach planujemy uruchomić nową stronę o (…)

  Zmiana cennikĂłw produktĂłw HM

  01.04.2014

  Od dnia 1.04.2014 obowiązują new ceny na produkty firmy HM. Aktualne cenniki do pobrania w zakładce Cenniki i Katalogi.

  Targi AQUA-TERM Nitra

  14.02.2013
  W dniach 12-15.02.2013 w miejscowości Nitra na Słowacji odbyły się targi AQUA-TERM. Jest to największa impreza targowa związana z techniką grzewczą i sanitarną w tym kraju. Odbyliśmy tam wiele ciekawych (…)

O FIRMIE

Firma DU-TERM jest wyłącznym importerem grzejników niemieckiego koncernu H.M. Heizkörper GmbH & Co. na terenie Polski. Nasza firma powstała w 2007 roku w miejsce zlikwidowanej firmy HM Grzejniki Polska sp. z o.o. Siedziba firmy oraz główny magazyn mieści się w Łodzi przy ulicy Morgowej 12.

Firma DU-TERM prężnie rozwija sieć kliencką we wszystkich regionach Polski. Nasi klienci cenią sobie jakość naszych produktów, ich odmienną formę, konkurencyjną cenę oraz profesjonalna obsługę. Nie bez znaczenia jest równieĹź fakt, Ĺźe większość naszych grzejników - równieĹź te nietypowe - dostępna jest od ręki. Nasz magazyn grzejników liczy prawie 2500 szt., a sprzedaĹź grzejników GALANT w naszym kraju trwa nieprzerwanie od prawie 14 lat.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo równieĹź kotły gazowe uznanych producentów, grzejniki płytowe, pokojowe, łazienkowe, grzejniki centralnego ogrzewania, głowice termostatyczne, zawory termostatyczne, kaloryfery oraz cały osprzęt przyłączeniowy do grzejników.

Lista dostawców znajduję się poniĹźej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Grzejniki stalowe:

logo hm

 

logo CARAT

Grzejniki Łazienkowe

logo

Kotły gazowe :

Logo Beretta


logo termet

Artykuły Instalacyjne :

logo

 

logo giacomini