• Fotowoltaika

  FOTOWOLTAIKA

  Osoby zainteresowane własną elektrownią słoneczną zapraszamy do kontaktu.Mamy na swoim koncie setki zamontowanych instalacji fotowoltaicznych.

  WWW.DUTERM-ENERGY.PL nowa strona !!!!

  Nasza firma rozszerza działalność o montaĹź i sprzedaĹź instalacji fotowoltaicznych. Z tego powodu na dniach planujemy uruchomić nową stronę o (…)

  Zmiana cennikĂłw produktĂłw HM

  01.04.2014

  Od dnia 1.04.2014 obowiązują new ceny na produkty firmy HM. Aktualne cenniki do pobrania w zakładce Cenniki i Katalogi.

  Targi AQUA-TERM Nitra

  14.02.2013
  W dniach 12-15.02.2013 w miejscowości Nitra na Słowacji odbyły się targi AQUA-TERM. Jest to największa impreza targowa związana z techniką grzewczą i sanitarną w tym kraju. Odbyliśmy tam wiele ciekawych (…)

Kaloryfery

Oferta grzejników

Rynek grzejników podlega silnej konkurencji. Wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań zajmuje bardzo waĹźne miejsce w naszej strategii rozwoju i jest waĹźnym warunkiem długofalowego sukcesu firmy HM. Nasze doświadczenie w produkcji kaloryferów liczy juĹź ponad 40 lat. W ciągu tego okresu wiele opracowanych przez nas rozwiązań znalazło stałe miejsce w ofercie branĹźowej. Od pierwszego lakierowania produkcyjnego, poprzez seryjne zestawy zaworów LX, aĹź po model GALANT. RównieĹź rewolucyjna technologia modelu CENTARA nie stanowi naszego ostatniego słowa. Wyroby firmy HM wyznaczają rynkowe i technologiczne trendy.

Galant

Kaloryfer Galant

GALANT naleĹźy do najnowocześniejszych i bezwarunkowo najlepszych grzejników z integralnie wbudowanymi przyłączeniami.

więcej

Centara

Kaloryfery Centara

Koncepcja modelu CENTARA otwiera nowe perspektywy w rozwiązaniach przyłączy środkowych.

więcej

Vertical

Grzejnik Vertical

GALANT naleĹźy do najnowocześniejszych i najlepszych grzejników z integralnie wbudowanymi przyłączeniami.

więcej

Produkty firmy HM – w szczególności profilowane powierzchnie modelu GALANT oraz CENTARA stawiają wysokie wymagania wobec technologi produkcji. Z tego powodu stosowana przez nas stal jest najwyĹźszej jakości.
Stanowi to istotny warunek zachowania najwyĹźszych wymogów jakościowych stawianych naszym produktom.

Przykładem zapewnienia jakości produktu jest proces nakładania powłok lakierniczych

 • lakierowanie w najbardziej zaawansowanych technologiach AT dające grzejnikom optymalną ochronę antykorozyjną.
 • pozytywnie zaliczone testy kondensacyjne zapewniają bezproblemowa eksploatację w pomieszczeniach o podwyĹźszonej wilgotności powietrza
 • regularnie prowadzone kontrole procesów malowania gwarantują powtarzalność struktur powłok lakierniczych.

W wyniku tych działań powstają markowe grzejniki o najwyĹźszych europejskich standardach jakościowych. Na dowód tego nasze kaloryfery objęte są 10- letnią gwarancją.

Nadanie grzejnikom GALANT oraz CENTARA atestu Higienicznego przez PZH bez względu na typ grzejnika umożliwia stosowanie ich we wszystkich obiektach użyteczności publicznej ponieważ płaskie powierzchnie oraz szybko zdejmowany ''grill'' umożliwiają łatwe czyszczenie urządzenia i zapewniają trwałą higienę.

Firmowe grzejniki płytowe GALANT produkowane są od 1994 roku w nowo wybudowanym nowoczesnym i w pełni zautomatyzowanym zakładzie w Dingelstädt w Niemczech.. Z ok. 100 pracownikami i 35 000 m2 powierzchni hal produkcyjnych oraz magazynów firma HM naleĹźy do czołówki producentów na rynku urządzeń grzewczych. Rokrocznie nasz zakład opuszcza 4 miliony najwyĹźszej jakości grzejników. W Polsce grzejniki firmy HM dostępne są od 1999 r. Obecnie wyłącznym dystrybutorem grzejników GALANT i CENTARA na terenie Polski jest firma DU-TERM z Łodzi.