• Fotowoltaika

  FOTOWOLTAIKA

  Osoby zainteresowane własną elektrownią słoneczną zapraszamy do kontaktu.Mamy na swoim koncie setki zamontowanych instalacji fotowoltaicznych.

  WWW.DUTERM-ENERGY.PL nowa strona !!!!

  Nasza firma rozszerza działalność o montaĹź i sprzedaĹź instalacji fotowoltaicznych. Z tego powodu na dniach planujemy uruchomić nową stronę o (…)

  Zmiana cennikĂłw produktĂłw HM

  01.04.2014

  Od dnia 1.04.2014 obowiązują new ceny na produkty firmy HM. Aktualne cenniki do pobrania w zakładce Cenniki i Katalogi.

  Targi AQUA-TERM Nitra

  14.02.2013
  W dniach 12-15.02.2013 w miejscowości Nitra na Słowacji odbyły się targi AQUA-TERM. Jest to największa impreza targowa związana z techniką grzewczą i sanitarną w tym kraju. Odbyliśmy tam wiele ciekawych (…)

Oferta / grzejniki Galant

Galant

galant

To, co juĹź na pierwszy rzut oka odróĹźnia grzejnik GALANT od innych grzejników, to jego elegancka, płaska ,wyprofilowana forma. Skośne kanty „grilla” sprawiają, Ĺźe grzejnik optycznie płynnie wkomponuje się w ściany kaĹźdego wnętrza. Płaskie powierzchnie oraz jednym ruchem ręki ściągany grill( pokrywa wierzchnia) umoĹźliwiają szybkie i łatwe czyszczenie urządzenia i zapewniają trwałą higienę i komfort uĹźytkowania. NajwyĹźsza jakość zastosowanych materiałów, nowoczesny proces produkcji, uniwersalna technika przyłączeniowa i oszczędność energii przy uĹźytkowaniu pozwala zaliczyć grzejniki GALANT do najnowocześniejszych i bezwarunkowo najlepszych grzejników z integralnie wbudowanymi przyłączeniami.


Dane techniczne grzejnika

 • Produkt niemiecki wyprodukowany przez koncern HM w nowoczesnej fabryce w Dingelstädt
 • Grzejniki GALANT wykonane są z walcowanej na zimno blachy stalowej z estetycznymi przetłoczeniami co 33 1/3 mm
 • Typoszereg grzejnikĂłw GALANT obejmuje wysokości konstrukcyjne :200,350,500,600,900 mm oraz długości od 400 do 3000 mm.
 • Zamknięta, dwu - i trĂłjpłytowa budowa z oĹźebrowaniem konwekcyjnym(typ 21,22,33) lub bez niego (typ 20), ze wspawanymi ściankami bocznymi i nakładanym, łatwym do zdemontowania grillem (pokrywą wierzchnią).
 • Integralnie wbudowany zestaw przyłączeniowy umoĹźliwiają zasilanie grzejnika od dołu lub z boku zarĂłwno z prawej jak i lewej strony. Grzejnik posiada pięć króćcĂłw przyłączeniowych o wewnętrznym gwincie R 1/2”
 • NajwyĹźszej jakości trĂłjwarstwowa powłoka lakiernicza( podkład z Ĺźywicy ,powłoka wykończeniowa- proszkowa , nakładana metodą elektroforezy) gwarantuje trwałą,atrakcyjną i łatwą w utrzymaniu czystości powierzchnię zewnętrzną.
 • Grzejniki GALANT polakierowane są w kolorze RAL 9016 (śnieĹźnobiały), moĹźliwe jest takĹźe lakierowanie wg palety RAL na zamĂłwienie.
 • Maksymalna temperatura robocza 110° C, maks. ciśnienie robocze 6 bar (ciśnienie prĂłbne 10 bar)
 • Moc grzewcza sprawdzona i ustalona wg DIN EN 442
 • Atest Higieniczny PZH : HK/B/1466/01/2005
 • Gwarancja : 10 lat

Pliki do pobrania
Katalog grzejnik GALANT 2014
Cennik grzejnikĂłw GALANT 04.2014
Cennik GALANT 04.2014
Najnowszy katalog produktĂłw firmy HM (13Mb)